Nie bez powodu mówi się, że opakowanie to co najmniej połowa radości, kiedy otrzymuje się prezent. Dobrze dobrane podkreśli atrakcyjność zawartości oraz dowiedzie szczególnej dbałości ofiarodawcy o detale. Pudełko na prezent jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż papierowa, nawet najbardziej zdobna, torebka czy kolorowy papier prezentowy.
Opakowania na prezenty różnią się nie tylko ceną, pojemnością czy materiałem, z którego zostały wykonane. Wartość ogólna każdego prezentu to wypadowa jego wartości materialnej i emocjonalnej. Dobre opakowanie na prezent to przede wszystkim opakowanie chroniące swoją cenną zawartość. Kartonowe pudełko wprost stworzone jest do ochrony prezentów od serca: ślubnych, urodzinowych czy… dawanych bez okazji.

Opakowania na prezent ślubny

Pudełko na prezent ślubny jest jednym z tych opakowań, które powinniśmy dobierać szczególnie starannie, aby dać młodym do zrozumienia, że są dla nas ważni. Uszlachetnione lakierem UV, wykonane z atestowanej tektury a może nawet wzbogacone o indywidualnie zaplanowane okienko, dzięki któremu można prezent podejrzeć, często zostaje z obdarowanymi na dłużej.
Pudełka ozdobne bywają wykorzystywane jako pudełka na drobiazgi i często jako sentymentalny drobiazg zostają z obdarowanymi dłużej, niż sam prezent. Specjalizujemy się w produkcji dekoracyjnych pudełek, licząc na to, że nasi klienci specjalizują się w kupowaniu idealnych prezentów.

Opakowania świąteczne

Prezentowe żniwa to oczywiście grudzień. Pudełka na prezenty sprzedają się wtedy jak ciepłe bułeczki. Każdy rodzaj podarunku wymaga innego opakowania. Ciężka butelka wina dobrze czuje się opakowaniu z grubszej tektury, ale już odzieżowe drobiazgi czy książki nie wymagają specjalnego traktowania. Jako uznany producent pudełek na prezenty oferujemy ozdobne opakowania na każdy podarek, jaki przyjdzie wam do głowy.

Pudełka ozdobne i opakowania na prezenty
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...