Sprzedając własne produkty z pewnością każdemu z nas zależy, by były one zapakowane w atrakcyjne wizualnie pudełka. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że wiele decyzji zakupowych podejmujemy na podstawie tego, jak prezentuje się konkretny produkt na półce lub też na zdjęciu w internecie. W ramach prowadzonych zajmujemy się wytwarzaniem opakowań z tektury wykonanych na indywidualne zamówienie każdego Klienta. Uważnie słuchamy wszystkich sugestii naszych odbiorców i staramy się wytworzyć pudełka, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Warto więc bliżej przyjrzeć się oferowanej przez nas realizacji i dokładnie prześledzić proces tworzenia opakowań.

W jaki sposób powstaje projekt opakowania?

Aby proces projektowania i późniejszej produkcji opakowania mógł być przeprowadzony w możliwie najbardziej sprawny i profesjonalny sposób, konieczne jest przejście przez kilka etapów. Na podstawie dotychczas przeprowadzonych realizacji opracowaliśmy sprawdzony schemat postępowania, który umożliwia skrócenie czasu wytworzenia opakowania do niezbędnego minimum. W pierwszej kolejności Klient chcący rozpocząć współpracę z naszą firmą wysyła nam swój produkt. Nasi pracownicy zajmują się jego precyzyjnym zwymiarowaniem. Dopiero na tej podstawie, z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania komputerowego, możemy przejść do etapu projektowania pudełka i wytworzenia jego prototypu.

Po wyprodukowaniu opakowania, produkt naszego Klienta jest w nim umieszczany, co umożliwia zweryfikowanie przede wszystkim rozmiaru pudełka. Po zaakceptowaniu propozycji, możemy przystąpić do produkcji masowej opakowań. Warto wspomnieć, że mamy techniczną możliwość wykonania prototypu pudełka wraz z nadrukiem. Dzięki temu Klient od razu wie, jak będzie się prezentowało gotowe opakowanie, które trafi w ręce odbiorcy końcowego.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Nie czekaj i już teraz zadbaj o właściwe opakowanie dla swoich produktów! Zoptymalizowanie procesu wytwórczego tylko do kilku niezbędnych etapów powoduje, że prowadzone przez nas działania są realizowane w bardzo szybki i sprawny sposób.

Określanie wielkości opakowania i wykonanie projektu wykrojnika
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 - liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...