Opakowania kartonowe mają setki zastosowań, dzięki którym już od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem w wielu branżach – od spożywczej, przez kosmetyczną, po przemysłową. W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku, w MINIPAK oferujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania w postaci wysokiej jakości pudełek z tektury litej i warstwowej.

Pudełka fasonowe kaszerowane
Pudełka fasonowe kaszerowane

Jako producent opakowań kartonowych uważnie słuchamy sugestii naszych klientów. To dla nich tworzymy kompleksowo profesjonalne produkty dopasowane pod względem wymiarów i gramatury do sprzedawanych przez nich wyrobów, które chcieliby prezentować swoim klientom w stylowych opakowaniach. W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania fasonowe, klapowe, kaszerowane, ozdobne i z nadrukami.

Produkcja opakowań na zamówienie

W MINIPAK prace zaczynamy od przygotowania wykrojnika, na który nanosimy przygotowany projekt graficzny, a następnie metodą offsetową nakładamy druk, który uszlachetniamy lakierem UV. Pudełka produkujemy głównie z kartonów litych z grupy CG2 oraz kartonów warstwowych, które poddajemy kaszerowaniu, podnoszącemu ich wytrzymałość.

Pudełka klapowe
Pudełka klapowe

Klientów zainteresowanych zamówieniem opakowań kartonowych od producenta prosimy o podanie informacji dotyczących pożądanego wymiaru pudełek, ich liczby, przeznaczenia i innych aspektów przydatnych producentowi opakowań kartonowych. Zaznaczamy, że minimalna wielkość zamówienia wynosi 500 sztuk opakowań dowolnego typu.