Przeznaczone są do przechowywania i transportowania ważnych dokumentów bez ryzyka ich pogięcia. Sztywne koperty kartonowe dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzają się również podczas wysyłki magazynów, materiałów promocyjnych, płyt DVD i kalendarzy, które dzięki trwałej budowie trafiają do odbiorców w idealnym stanie.

Koperta z kartonu

Koperta z kartonu

Solidne wyroby produkujemy z wysokiej jakości tektury w popularnych formatach. Wszystkie modele wyposażamy w wygodny pasek pozwalający na bezpieczne i trwałe klejenie oraz rozszerzane boki. Samoklejące zamknięcie zapewnia szybkie i sprawne pakowanie bez konieczności używania kleju. Na życzenie klienta wykonujemy koperty kartonowe z nadrukiem metodą offsetową z dowolnym wzorem graficznym lub logo firmy. Tego rodzaju nadruk to fantastyczne rozwiązanie dla firm, którym zależy na efektywnym rozwijaniu marki.

Jest to niezbędne wyposażenie każdego biura oraz każdego przedsiębiorstwa, które zajmuje się wysyłką różnego rodzaju dokumentów oraz innych, mniejszych przedmiotów. Zapewniają bezpieczną wysyłkę oraz skuteczną ochronę podczas transportu. Są także bardzo estetyczne i doskonale zabezpieczają zawartość przed zagnieceniami, naciskiem czy naderwaniem.