Pudełka kartonowe to opakowania uniwersalne, które doskonale sprawdzają się zarówno w roli podstawowej, jak i w formie dodatkowej osłony dla produktów w folii lub pudełku z tworzywa sztucznego. Szeroki wybór opakowań oraz umieszczane na nich dowolne nadruki umożliwiają wykorzystanie ich w wielu różnych branżach, których produkty trafiają do obrotu handlowego.

Z opakowań kartonowych może korzystać branża farmaceutyczna, motoryzacyjna, obuwnicza, spożywcza, jubilerska i wiele innych, w których wyroby pakowane są do jednostkowych pudełek. Sprawdzają się one również tam, gdzie nie są wymagane nadruki, ale zawartość wymaga estetycznej i lekkiej oprawy. To doskonałe akcesoria do wysyłki kurierskiej w sklepach internetowych.

Opakowania dla różnych branż

Opakowania kartonowe dostępne są w wielu kształtach, rozmiarach i formach. To cechy, które pozwalają na przystosowanie pudełek do produktów, jakie będą w nich umieszczane. Takie zróżnicowanie sprawia, że może z nich korzystać wiele branż. To idealne pudełka na biżuterię, części samochodowe, akcesoria dekoracyjne, zabawki i kosmetyki, gry komputerowe oraz setki innych produktów.

Uniwersalność pudełek kartonowych wynika zarówno z możliwości dowolnego projektowania ich kształtów, wielkości i systemów zamykania, jak i z faktu, że są one też skuteczną formą reklamy. Zapewniają ją nadruki na opakowania, które zawierają wiele cennych treści oraz bardzo sugestywną grafikę. To znacznie ciekawsza forma prezentacji produktu, niż tubka z tworzywa czy foliowy woreczek.

Opakowania na ciasta i inne produkty spożywcze

Szerokie możliwości wykorzystania tego typu pudełek oferują branże spożywcza i gastronomiczna. Zależnie od kształtu, systemu otwierania i pojemności są to sprawdzone opakowania kartonowe dla cukierni, przeznaczone do ciastek, czekoladek i innych słodyczy. Sprawdzają się też jako pudełka do żywności, idealne dla producentów ryżu i kasz, herbaty, gotowych dań do piekarnika czy mrożonek.

Pudełka kartonowe, jakie oferuje producent opakowań, przeznaczone są do rozmaitych zastosowań. Ponieważ zaspokoją one potrzeby wielu różnych branż, każdy producent lub hurtownik może uzyskać pomoc w doborze właściwego rodzaju pudełka do planowanego wykorzystania. Nadruk na opakowaniu to dodatkowa informacja o rodzaju produktu, jaki znajdzie się wewnątrz.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty opakowań?

Opakowania kartonowe są wyjątkowo trwałe i estetyczne, a ich atutem jest też różnorodność formy. Dzięki temu będą perfekcyjnie dopasowane do potrzeb i rodzaju asortymentu. Poza ochroną delikatnej zawartości zagwarantują też skuteczną reklamę i umożliwią efektowną prezentację produktu na sklepowej półce. Pudełka są ekologiczne i można je poddawać procesowi recyklingu.

Branże w których można wykorzystać opakowania kartonowe
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 - liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...